Teknoloji Haberleri

Samsung Güney Kore’deki Turistlere Note 5 Dağıtacak!

Güney Kore merkezli Samsung şirketi, markasının tanıtımını sağlamak ve satışlarını artırmak amacıyla Güney Koreye seyahat eden turistler için bir kampanya düzenledi. Dünya çapında da çok konuşulan bu kampanyanın detayları şöyle;

Şirket Şubat ayının sonuna kadar turistlerin ücretsiz olarak kullanabileceği Galaxy Note 5 sağlıyor.

images

Samsung bu kampanya için South Korea Telecom ile iş birliği yapıyor ve kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak için yanında 1GB ücretsiz internet hediye ediyor. Fakat kampanyanın unutulmaması gereken bir tarafı var. Galaxy Note 5 üzülerek söylüyorum sadece 5 günlüğüne sizin oluyor.  Neden bir hafta değilde 5 gün süre ile verilmesinin cevabı ise cihazın adından kaynaklanıyor.(Note 5in 5 i yani).

Samsung bu kampanyayı turistlere ürünlerini tanıtmak ve satış rakamlarını artırmak amacıyla yapıyor ve istenilen ilgi gösterilecek gibi görünüyor.

Kore Turizm Organizasyonu, Samsung ve SK  Telekom iş birliği içinde yapılan kampanyanın hedefleri arasında her hafta Seul Havalimanı’na gelen 250 turistin bu kampanyadan yararlanması bulunuyor. Şubat ayına kadar toplam 1200 turiste Note 5 sağlanabileceği de belirtilenler arasında.

Aklıma takılan bir soru var. Bu kampanya neden Türkiye de yapılmıyor? Ellere var da bize neden yok? Note 5 ver lan tırrek!

 

Etiketler

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı