Oyun

Pokemon Arayanlara Çay ve Su Ücretsiz

Çıkışı ile büyük ses getiren ve oynayan bütün herkeste bağımlılık yapan oyun Pokemon GO, şu zamanlarda hem sosyal medyada hemde oyuncular arasında çok popüler bir durumda. Özellikle de en son bir kaç gündür sosyal medya araçlarında en çok konuşulan konular arasında Pokemon GO bulunuyor. Çıkışı ile internet ortamında çok hızlı bir şekilde yayılarak neredeyse tüm dünyada oynanabilir hale geldi. Ancak hem bizim ülkemizde hemde diğer ülkelerde resmi olarak yayınlanmasa da internet aracılığı ile oyunun APK dosyasını indirerek tüm dünyada oynanmaya başlandı.

Ülkemizi de ele geçiren Pokemon GO ile ilgili en son haber Eskişehir belediyesinden geldi. Aldığımız bazı haberlere göre Eskişehir Tepebaşı İlçe Belediyesinin gençlik merkezlerinde Pokemon GO oyununu oynayanlara ücretsiz çay ve su ikram edilmeye başlandığını duyurdu.

Eskişehir Tepebaşı İlçe Belediyesinin yaptığı açıklamaya göre oyunseverleri dışarı çıkarmaya gezmeye ve sosyalleşmeye olanak sağlayan Pokemon GO oyunu ile ilgili Twitter‘dan #PokemonGo hastag’i ile bütün gençlere duyuruda bulundu.

Eskişehir Tepebaşı İlçe Belediyesi’nin Twitter’dan yayınladığı Tweetler: 

Screenshot_1

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı