Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Lenovo Vibe P1 İçin Marshmallow Güncellemesi Geldi

Lenovo Vibe P1 kullanıcılarına müjde artık sizinde Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminiz var. Lenovo akıllı telefonu Lenovo Vibe P1, akıllı telefon sektöründe kendinden emin bir şekilde yoluna devam ediyor. Lenovo Vibe P1‘i az yada çok bildiğiniz üzere 5000 mAh bataryası ile piyasayı resmen sallamıştı ve bir çok kullanıcı Lenovo Vibe P1‘i tercih etmişti. Bir de özelliklerine göre çok normal bir derece etiket fiyatından piyasaya çıkmıştı.

Lenovo Vibe P1 ve P1A42 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi geldi. Lenovo Vibe P1 ve P1A42 telefonlarını güncellemek isteyen Lenovo kullanıcıları önümüzde ki bir kaç gün içerisinde güncelleyebilecekler.,

Güncelleme telefonunuza gelmezse sakın endişelenmeyin. Sabırsız bir Lenovo kullanıcı iseniz Ayarlar menüsünden Yazılım güncelleme bölümünden güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Battlefield 5, Türkçe mi olacak ?

Sonraki İçerik

Facebook’da Karşılaşılan Siyah Görüntü Sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler