Rehber

İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Olur?|2020

İnstagram her geçen gün popülerliğini artırmaya devam ettirmektedir. Hayatta vazgeçilmez hale gelen sosyal medya insanların her anını paylaştığı bir mecra oldu. Bu sebeple artık görüşülmeyen, İnstagramınızda olmayan kişilerin ne yaptığını, neler paylaştığını merak ediyor, bakmak istiyorsunuzdur. Ancak kişinin hesabı gizli olduğu sürece normal şartlarda görüntüleyemezsiniz. Bu makalede İnstagram gizli hesap görme hakkında bilgi vereceğiz.

İnstagram gizli hesap olduğunda sizi takip etmeyen hiç kimse paylaşımlarınızı görüntüleyemeyecektir. İnstagram`da gizli hesapları görebilmeyi vaat eden uygulamalar mevcuttur. Ancak bu uygulamaların güvenilirliği kesin değildir. Bazı uygulamalar kayıt olduktan sonra bilgilerinizi isteyebilir. İstenilen anketi doldurduğunuzda verdiğiniz bilgiler faturanızın kabarık bir şekilde gelmesine sebep olabilir. Bu nedenle bu tür uygulamaları indirmenizi önermiyoruz.

İnstagram Sahte Hesap Açma

İnstagram gizli hesabı görüntülemek için sahte (fake) hesap açabilirsiniz. Fake hesabın inandırıcı olması için gerçek resimler kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında profilini görmek istediğiniz kişinin ilgi alanında olan bir sayfa açabilir, onun sizin takip isteğini kabul etmesini sağlayabilirsiniz. Güvenilirlik sağlamak için takipçilerinizi arttırmanız ve sürekli paylaşım yapmanız önemli fayda sağlayacaktır.

Etiketler

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı