Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Google Chrome Güncellemesi Yayınlandı

Google bugün önemli güncelleştirme yaparak 50. sürüme yükselecek. Güncelleme Windows, Mac ve Linux gibi bütün işletim sistemlerine güncelleştirme geldi. Kısa süre geliştirme aşamasında olan Chrome 50‘de önemli değişiklikler bulunmakta, bu değişikliklerin bazıları kullanıcılar tarafından görülecek.

güncelleme

Chrome 50 değişikliklerine bakacak olursak eğer, değişikliklerin en başında Chrome‘un Vista, Windows XP ve Mavericks‘ten önceki eski işletim sistemlerini artık desteklemeyecek. Chrome güvenlik için Google tarafından verilen bu karar geçen sene duyurulmuştu.

güncelleme2

Google Chrome 50‘de önemli güvenlik onarımı bulunmakta. Google Chrome 50‘de artık güvenlik en üst safhada.

Google Chrome 50 güncellemesi ile birlikte kullanıcıların görebilecekleri yeniliklere gelirsek eğer, Chrome 50 uyarılarda önemli değişiklikler yapıyor. Chrome 50 güncellemesi ile birlikte yeni uyarılar, uyarıların önemine göre ses çıkartıp çıkartmayacağına karar verme yeteneğine sahip olacak.

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Dünyanın En Gizemli Yeri – Sentinal Adası

Sonraki İçerik

Paypal TEB Nakit Kart Hizmeti Sona Eriyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler