Gbt Numara Sorgulama İle Rehberinizdeki Kişilerin Sizi Rehberinize Nasıl Kaydettiklerini Bulun

Gbt numara sorgulama uygulaması ile istediğiniz numarayı sorgulatarak o numaranın hem kime ait olduğunu,hemde başka bir kişinin arkadaşınızı nasıl kaydettiğini bulabilirsiniz. Yani bu erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, ya da merak ettiğiniz birinin numarası da olabilir.

Bu uygulama ücretsiz olarak kullanılıyor ancak. Kredi sistemi var. Uygulamayı indirdiğiniz de bir defaya mahsus 5 kredi veriyor. 5 kredi ile istediğiniz kişilere bakıyorsunuz. 5 krediyi kullandıktan sonra daha fazla numara sorgulatmak istiyorsanız kredi satın almanız gerekiyor. Uygulama her gün 1 kredi vermeyi vadediyor. Ancak bende iki gündür indirilmiş durumda ve daha kredi verilmedi bana. Yorumlardan da görüldüğü gibi diğer kişilere de verilmemiş. Uygulama sizden kişilerinize, telefonunuza,fotoğraflarınıza erişmeyi istiyor. Eğer bununla ilgili kuşkularınız varsa indirmeyebilirsiniz.

Birde keşke kaydeden kişinin kim olduğunu bulabilseydik. Sevdiğini böyle güzel sözlerle kaydeden platonikleri de bulurduk. Merak eden arkadaşlarımız çok fazla.

He unutmadan kaydedilen ismin yanında da şikayet et butonu var eğer kişi sizi yanlış kaydetmişse şikayet edebilirsiniz. Şikayet kısmına da  not düşmüşler. Kısaca şöyle diyor:

“Sizi sevmiyor ki öyle kaydetmiş. Gidip adamı döversiniz diye ismini de vermiyoruz. Onun rehberi onun telefonu siz ne karışıyürsünüz ellaam.”

Ayrıca rehbere sizin numaranız eklendiğinde bildirim geliyor. “Rehbere şu isimle kaydedildiniz.” şeklinde bir bildirim geliyor. Eğer uygulamayı silerseniz size bildirim gelemeyecek. Silmemenizi öneririm.

UYGULAMA GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLABİLİR. AŞAĞIDAN ALTERNATİFLERE GÖZ ATINIZ.

GBT Sorgulama Uygulamaları

Gbt sorgulama uygulaması daha önce stabil bir şekilde çalışıyordu. Ancak bu uygulama artık kullanılamıyor. Bugün sizlere alternatif Gbt sorgulama uygulamalarını derledim. Uygulamalardan numaranızı nasıl sorgulayacağınızı anlatacağım.

Kim Arıyor ?

kim arıyor ile ilgili görsel sonucu

Kim Arıyor uygulamasında Ücretsiz bir şekilde, arayanı engelleyebilirsiniz. Kim Arıyor uygulamasında yapabileceğiniz işlemler,

 1. Arama Engelleme; Gizli numaralar veya uluslararası uygulamalar dahil numaraları engelleyebilirsiniz.
 2. Arama Hatırlatıcısı; Aramak istediğiniz numarayı arama alarmı kurarak istediğiniz saatte arayabilirsiniz.
 3. Spam Uyarıları; Dünya genelinde spam kaydedilmiş numaralarla ilgili uyarı alabilirsiniz.
 4. Arama sonrası kişilere kısayol ekleyebilirsiniz.
 5. Ekranı sola kaydırıp Keşfet butonuna dokunup, kendi numaranızı girdiğinizde Kişilerin sizi telefonunuza nasıl kaydettiğini görebilirsiniz. Keşfet kısmına istediğiniz numarayı girip aratabilirsiniz.
 6. Rehberinizi yedekleyebilirsiniz

Numara Sorgulama

numara sorgulama logo google play ile ilgili görsel sonucu

Uygulamayı indirdikten sonra 11 haneli telefon numaranızı girin. Daha sonra 2. servis seçeneğine dokunup aratın. Bu sayede Kişilerin sizi telefonunuza nasıl kaydettiğinizi bulabilirsiniz.

CiA Uygulaması

cia uygulama ile ilgili görsel sonucu

Cia uygulaması ile  arayan kimliğini ve kişilerin sizi rehberinize nasıl kaydettiğini görebilirsiniz.

 1. Arama Engelleme; Gizli numaralar veya uluslararası uygulamalar dahil numaraları engelleyebilirsiniz.
 2. Arama Hatırlatıcısı; Aramak istediğiniz numarayı arama alarmı kurarak istediğiniz saatte arayabilirsiniz.
 3. Spam Uyarıları; Dünya genelinde spam kaydedilmiş numaralarla ilgili uyarı alabilirsiniz.
 4. Arama sonrası kişilere kısayol ekleyebilirsiniz.
 5. Ekranı sola kaydırıp Keşfet butonuna dokunup, kendi numaranızı girdiğinizde Kişilerin sizi telefonunuza nasıl kaydettiğini görebilirsiniz. Keşfet kısmına istediğiniz numarayı girip aratabilirsiniz.
 6. Rehberinizi yedekleyebilirsiniz.

 

Turkcell Upcall Nedir?

Upcall uygulamasında, rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında kimin aradığını görebilirsiniz. Bunun dışında bu uygulama da resim, eğlenceli emocanlar ve notlar ekleyebilir arama yapabilirsiniz.

Upcall Uygulaması ile Neler Yapılabilir?

Ne için aradığınızı resim ya da Emocan  çıkartmaları ekleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz gruptaki kişileri tek tıkla aynı anda arayabilirsiniz.

Rehberiniz de kayıtlı olmayan numaraları da bulup arayabilirsiniz.

Paketinizden kalan kullanımlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

 

Get Contact Uygulaması Nedir? Get Contact Bilgileri Kopyalıyor Mu?

Get Contact Nasıl Kullanılır ?

Bildiğiniz üzere Getcontact uygulama dükkanlarından kaldırıldı ve biranda ortalıktan yok oldu. Getcontact nasıl kullanılır ? diye soran çoğu ziyaretçimiz uygulamayı indirmek istediklerinde App Store veya Google Play üzerinden kaldırıldığını görecektir. Alternatif olarak getcontact apk indirme alternatiflerini araştırabilirsiniz. Uygulamanın sorumluluğunu üstlenmemek adına apk araştırmasını ve kullanmasını size bırakıyoruz.

Başkalarının Rehberinde Nasıl Kayıtlıyım ?

 

Bu makalemiz rehberde nasıl kayıtlı olduğunuz, kimin sizi nasıl kaydettiği ve rehber sorgulama ile ilgili geniş kapsamlı alternatifler sunmaktadır. Yukarıda paylaştığımız rehber sorgulama programları aynı zamanda kim beni telefonuna nasıl kaydetmiş ? sorularınızada yanıt verecek özellikleri taşımaktadır.

Son zamanlarda yabancı numaralardan gelen çağrılar oldukça arttı. Özellikle farklı farklı sektörden pazarlamacılar sürekli arıyorlar. Bu sebeple bu uygulamaların telefonunuzda yüklü olması başkası sizi aradığındada kim olduğunu öğrenmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede açsammı açmasammı sorunsalına kesin çözüm üretmiş oluyorsunuz.

Yazar

Bir insan.

İlgili Yazılar

4 yorum

Uygulama artık indirilmiyor mu desteklemiyor yazıyor

Cevapla

Şuan için mevcut uygulama indirilemiyor.En kısa sürede alternatif GBT uygulamalarını derleyip paylaşacağız Ayşe hanım.

Cevapla

Şevket narin ne zaman lütfen acilllll

Cevapla
Ayşin  -  25 Mart 2018 / 23:29

ben kişilerin beni nasıl kaydettiğini göremedim sizin dediğiniz yöntemleri de denedim

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok