MobilTeknoloji HaberleriYaşananlar

Galaxy J7 2017 Çift Kamera İle Mi Gelecek ?

Samsung, Galaxy J7 2017 versiyonunu bu senenin başlarında duyurmuştu. Samsung bu tanıtımda çift kamera devrinin bu seri ile başlayabileceğini düşündürdü ancak orjinal J7 2017 tanıtıldığında çift kameraya sahip olmadığını gördük.

Ama çevrimiçi ortamda çift kameranın başka bir J7 modeli ile piyasaya sunulacağına dair söylentiler ortaya çıktı.

Çift kameraya sahip modelin sadece Çin pazarında olacağına bu sebeple başka ülkelerde kullanılamayacağına dair söylentiler de ortalıkta dolaşmaya başladı.

Dünyanın dört bir yanından gelen insanlar çift kameranın yalnızca amiral gemisi olarak tabir ettiğimiz S ve Note serisinde olmasını arzuladıklarını belirttiler.

Kapak resminde de görüldüğü gibi Samsung cihazın arka tarafını bir doku eklemiş ki bu tarz doku genellikle amiral gemilerinde kullanılıyor.

Başka bir söylentide de Samsung’un yüksek ihtimalle kar getirecek olan Note 8 üzerinde çok sıkı bir şekilde çalıştığını bu sebeple J7 2017’nin iptal edilebileceğini öne sürüyor.

Ancak J7 ve C10 cihazlarını zaten geciktirdiğini bu sebeple zarara girebileceğini de hatırlatıyor.

Bu söylentileri göz önüne aldığımızda;

Note 8, Samsung’un ilk çift kameralı cihazı olacakmış gibi duruyor ve şirket bu sefer de Note 7’de ki gibi bir facia olmaması için elinden geleni yapıyor. Samsung müşterilerinin ne istediğinin bilincinde olan müşterilerinin bildirimlerini değerlendiren bir şirket olduğu için cihazlarına yalnızca istenilen özelliklerini getireceğini belirtiyor.

Sizce cüzdanlarımızı yakmayan cihazlarda da çift kamera olmalı mı? Yorum kısmında belirtebilirsiniz.

 

Etiketler

Sinan Can Soysal

Donanımla iç içe yaşayan. Klimayı icat eden şahsiyete hayranlık duyan, kendi kendine takılan bir zat-ı muhterem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı