Teknoloji Haberleri

ABD`de Rızaya Dayalı İlk Seks Robotları Genelevi Açılıyor

Eve’in Robot Düşleri’ 2019`da Açılıyor

 

ABD`nın Kaliforniya eyaletinde 2019 yılında açılması planlanan ‘Eve’in Robot Düşleri’ adlı robot genelevi, “rızaya dayalı” ilişki düzeni ile müşterilerin cinsi münasebet öncesi sohbet etmeleri zorunlu kılacak.

Rızaya dayalı ilişki konseptinin ve genelevin kurucusu olan Unicole Unicron bu düzenin robotların hak ettiği saygıyı görmesini sağlamak ve muhtemel bir robot isyanının çıkmasını önlemek olduğunu söyledi.

Otel ziyaretçisi ilk önce robotuyla sohbet etmek isterse genelevin kafesinde oturup konuşabilecek.

Bir robotla oturup sohbet etmek…, bir robotla cinsi münasebet.. vay ki ne vay bir 10 sene öncesine baktığınız da robotlarla böylesi yakın ilişki içerisinde olunabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Bize ilkokulda 10 yıl sonra hayatınızda ne gibi teknolojiler dahil olabilir? diye soru sormuşlardı. Sınıfın yarısı uçan arabalar demişti. Uçan arabaların 2020 de yaygınlaşması bekleniyor. Bir kaç yıl sonra robotlardan çocuk sahibi olanlarla karşılaşırsak hiç şaşırmayacağız gibi çünkü duruma bakılırsa teknoloji o yöne doğru ilerliyor.

Bakire Bir Robotla Özel Dakikaların Bedeli 10 Bin Dolar

Eğer daha önce kullanılmamış bir robotla özel dakikalar geçirmek istenirse 10 bin doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Normal bir seks robotuyla özel vakit geçirmenin bedeli ise 122 dolar dan başlıyor.

 Samantha the Sex Robot
Sosyal medyaya damga vuran Türk kullanıcılar işi ticarete dökmeye de pek hazır gibi duruyor.

Etiketler

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı