Whatsapp Mesajının İletilmesi Nasıl Engellenir

anlık mesajlaşma uygulaması en çok kullandığımız uygulamalardan bir tanesi ve gün içerisinde en çok bu uygulamayla sohbet ediyoruz. Ancak mesajlaşırken, mesajın gitmemesi gereken kişiye yanlışlıkla attığımızda geri dönüşü olmuyor malesef. Aslında giden mesajı engellemek için bir yol var. Fakat bunun için reflekslerimizin güçlü olması gerekiyor.
Whatsapp mesajı karşıya iletildiğinde çift veya tek tik olur. Mesaj tek tik olduğunda, mesaj Whatsapp sunucularına gitmiştir. Kişi Whatsapp`a girdiği an mesaj ona gidecektir. Kullanıcı internetini açtığında mesaj çift tik olur. Kişiye iletilir. Kişi mesajı gördüğünde mesaj mavi tik olur. Mesaj gönderilmeden önce saat ikonu olduğunda interneti kapatıp mesajı silersek mesaj iletilmez. Böylece giden mesajı engellemiş oluruz. Mesaj eğer çift veya tek tik olursa artık giden mesaj gitmiştir arkasından el sallamak gerekir

Bir önceki yazımız olan Wifi Kendiliğinden Açılma Sorunu Nasıl Giderilir başlıklı makalemizde android, tarama özelliği kapatma ve wifi kendiliğinden açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir