Tarkan Samsung’un Teklifini Reddetti !

Ülkemizin megastarı Tarkan, eskisi kadar gündemde bulunmasada önemli haberler ile gündeme gelebilen bir sanatçı.Geçtiğimiz günlerdede dikkat çeken bir haberle gündeme gelmişti.Geçtiğimiz yıllarda önemli markaların reklam yüzü olan Megastarımız Tarkan; Fanta, Opet, AVEA, TTNET,Pepsi,Hazırkart gibi markalarla 1994 yılından bu zamana 15 reklam filminde oynadı.Son olarak Filli Boya’nın reklam filminde oynayan sanatçımız son günlerde gelen önemli bir teklifide geri çevirdi.

Samsung’tan Teklif !

Samsung ülkemizde tanıtacağı ve satışa sunacağı yeni ürünleri için Tarkan’a reklam teklifi yaptığı söyleniyor.Reklam teklifinin tutarı ise 2 Milyon Türk Lirası.Tarkan gelen teklifin tutarı düşük gelmiş ve hiç düşünmeden geri çevirmiş.İstediği rakamın ise 5 Milyon Türk Lirası olduğu söyleniyor.

48 Milyon Liralık Kazanç

Narenciye Tanıtım Grubu’nun Rusya’daki tanıtım filmlerinde rol alan Tarkan’ın 48 Milyon Türk Lirası kazanç sağladığı iddia ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Erişim Sorunu Ne Zaman Düzelecek ? başlıklı makalemizde sosyal medya erişim sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir