Mourinho Oyuncularına Pokemon Go’yu Yasakladı

Çıktığı günden beri bütün herkesi kendine hayran bırakan çılgınlığına bakılırsa bu çılgınlığa sadece sıradan insanları değil futbolcuları da etkilemiş gözüküyor. Çoğu kişinin bildiği teknik direktörü Pokemon Go oyunundan bıkan isimlerden. Öyle gözüküyor ki İngiltere’den gelen bazı bilgilere göre ünlü teknik direktörü Jose Mourinho Manchester United oyuncularına Pokemon Go oyununu yasaklamış.

Manchester United‘in Çin’de sezon öncesi kampında antremanlardan sonra oyuncular boş kaldıkları zamanlar da Pokemon Go oyununu oynuyorlarmış. Bu durum teknik direktörü Jose Mourinho‘nun hiç hoşuna gitmemiş onun için oyuncularına soyunma odalarında ve tüm tesislerde Pokemon Go oyununu oynamalarını yasaklamış. Teknik direktörü Jose Mourinho oyuncularının maçtan önce antremanlar da ki taktikleri uygulamaları ve taktiklere odaklanmaları için oyunu yasakladığı belirtiliyor. Buna benzer böyle yasaklar bakalım bizim futbol takımlarından gelecek mi merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Pokemon Go Bir Ülkede Daha Resmi Olarak Yayınlandı başlıklı makalemizde Fransa, Pokemon ve pokemon go hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir