SinemaSosyal Medya

YouTuber Enes Batur Film Çıkarıyor: Hayal Mi? Gerçek Mi?

YouTube’da 5 Milyon 200 Bin abonesi bulunan Enes Batur Sungurtekin, İnternet fenomeni olarak Halil Söyletmez’den sonra sinema sektörüne giren ikinci kişi oluyor. Enes Batur çekimini yapacağı sinema filminin duyurusunu sosyal medya hesapları üzerinden yaptı.

YouTube Türkiye’de en çok izlenen ve en fazla aboneye sahip kişisel kanal unvanına sahip olan Enes Batur, sinema sektörüne giriş yapılacağı duyulunca bir şok etkisi yarattı. Kendi takipçilerinin filme çok iyi katkı yapacağını da hesaba katarsak güzel işler için iyi yatırım yapıldığını tahmin ediyoruz.

Hayal mi? Gerçek mi? adıyla sinemalarda yer alacak filmin çekimleri başlamış durumda. Film 19 Ocak 2018 günü vizyona girecek ve izleyiciler ile buluşacak.

Filmin senaryosu ise şöyle,

“Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur’un artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.”

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı