Mobil

YouTube Uygulaması Güncellendi

YouTube web ortamında olduğu kadar mobilde de önemli güncel kitlesi bulunmakta. Bunun için ise web üzerine yayınlanan güncellemelere ek olarak ise hem iOS hem de Android için güncelleştirmeler bulunuyor. Şimdi ise hem Android hem de iOS işletim sistemi için güncellenen YouTube, artık daha değişik bir arayüz ile sizlere sunuyor.

Güncelleme ile gelen yeni değişikliklere sizlere kısaca anlatmak gerekirse, YouTube uygulamasını açtığımızda videoları görsel boyutlarının daha büyük olduğunu görmekteyiz. Bir başka yenilik ise videoların başlık ve video yükleme tarihleri net olarak okunabiliyor. Bu değişikliklerin yanı sıra, bu güncelleme ile gelen yeniliklerde önerilen videoların optimizasyonunda da önemli değişiklikleri görebiliyoruz.

Başka bilgiler vermek gerekirse eğer, bu güncelleme ile birlikte YouTube yapay sinir ağı teknolojisini kullanmaya başladığını bildirdi. Bununla birlikte videolar bu sayede kullanıcıların sevdiği videolar doğrultusunda özel seçenekler bulunacak. Diğer taraftan takip edilen kanallardan gelen video içerik sayısı da artacak.

YouTube güncelleştirmesi, her iki işletim sistemi için otomatik olarak yayınlandı. Aşağıda vereceğimiz linklerde Android ve iOS mağazalarında güncel uygulamalara erişebilirsiniz.

>> YouTube App Store mağazasına gitmek için tıklayın.

>> YouTube Google Play mağazasına gitmek için tıklayın.

 

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı