Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Mobil

Yeni Tanıtılan Amiral Gemisi iPhone’ların Teknik Servis Ücretleri Yayınlandı!

Bir kaç gün önce Steve Jobs Tiyatrosunda düzenlediği lansmanda gizlice akıllı telefonlarına zam yapan Apple,teknik servis ücretlerini bu zamlandırmaya dahil etti.

Bir kaç gündür Apple’ın zamları ile çalkalanan teknoloji piyasası,Apple’ın teknik servis ücretlerine yaptığı zam ile iyice çalkalanacak.

Pil Değişim Ücreti

Garanti kapsamında pil değişiminde ücret alınmadığı için ücretlerde değişim olmadı.

Yeni Amiral Gemisi iPhone’ların Teknik Servis Ücretleri

iPhone XS’ın ekran değişim fiyatına bir adet giriş seviyesi akıllı telefon, iPhone XS MAX’ın ekran değişim fiyatına üst segmentte yer alan akıllı telefonlardan satın alabiliyorsunuz.

Apple firmasının çıkartmış olduğu amiral gemilerinin ekran değişimi fiyatının sıfır akıllı telefon değerinde olması kafaları karıştırıyor. iPhone XS ve iPhone XS MAX’ı satın alan bir kullanıcının ekran değişimi için bu kadar fazla ücret verebileceğini sanmıyorum.

Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  iOS 9 Çıkış Saati Ve Cihaz Desteği
Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close