Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilTeknoloji Haberleri

Yeni Model iPhone’larda 3.5 mm Dönüştürücü Yer Almayacak

Yeni model iPhone’lar ile ilgili bir çok iddia ortaya atılıyor. Yeni bir iddiaya göre 2018 model iPhone’larda 3.5 mm’lik dönüştürücü yer almayacak.  

Apple firmasının uzun bir süre önce telefonlardaki kulaklık girişini kaldırmasının ardından artık yeni model iPhone’larda 3.5 mm’lik dönüştürücüler yer almayacak. Apple’ın bu dönüştürüceden vazgeçmesi merak konusu. 3.5 mm’lik bu dönüştürücüyü harici olarak Apple’ın mağazalarından 59 TL’den satın almaya devam edebilirsiniz.

Bu hareket kablosuz kulaklık devrinin başlaması için mi yapıldı bilemiyoruz. Bu devrin başlaması için yapılan bir hareket ise bütün kullanıcılar bu hareketten memnun olabilirler. Apple yeni model iPhone’lara kablosuz kulaklık koyar ise mükemmel olur. 🙂

 

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı