Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Yeni Apple Watch’larda Kamera Olabilir

Amerikan teknoloji devinin aldığı bir patent, şirketin kısa bir süre içinde kameralı bir akıllı saat üreteceğini gösteriyor.

Dünyanın en çok satılan akıllı saatlerden biri olan Apple Watch, hiç bir modelde kamera ile birlikte gelmedi. Kullanıcılar tarafından bolca ilgi gösterilen ancak hiç bir zaman Apple tarafından kullanılmayan bu özellik, ortaya çıkan bir patent sayesinde kısa bir süre sonra yeni Apple Watch’larda bulunacak gibi görünüyor.

Kamera Saat Kordonunda Bulunacak

Apple’ın aldığı patentte, kullanılan iki kamera saat kordonuna yerleştirilmiş şekilde görünüyor. Bunun amacının ise kolların bükülmesini önlemek ve kullanıcının rahat bir şekilde görüntü almasını sağlamak olarak açıklanmış.

Şimdilik bu tasarımın ne kadar kullanışlı olduğunu söylemek zor. Öte yandan şirketin bu tasarımı kullanıp, kullanmayacağı da henüz belli değil. Herşeyi yeni modellerde her şeyi daha net bir şekilde göreceğiz.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Girişimcilerin Okumasını Tavsiye Ettiğimiz 36 Kitap Önerisi

Sonraki İçerik

Volkswagen, Türkiye’de Fabrika Açacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler