Teknoloji Haberleri

Yeni Apple Tv Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın enlerinden olan Apple Tv birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.Projeksiyon bağlama,dev ekranlara görüntü aktarma,apple telefonlar ile bağdaştırıldığında müzik,film gibi medya dosyalarını açabiliyor.Ayrıca dünya üzerindeki tüm Tv kanallarına bağlanabilen Apple Tv internet tarayıcısı sayesindede internet üzerinden alışveriş yapabilme ve sosyal medya hesaplarına erişme imkanı sunuyor.

Yeni nesil apple tv kasa olarak oldukça inceltilmiş.Renk olarakta altın,uzay grisi ve silver seçenekleri mevcut.Bu renkler macbook modellerini akla getiriyor.Son olarak Apple Tv nin gücünü A8 çip işlemciden aldığını belirtelim.apple-tv

Teknoloji dünyasında merakla beklenen apple tv bir süredir haberlere konu oluyordu. 9to5mac gazetesinin verdiği bilgilere göre Apple Tv ekim ayında 200 dolardan aşağı bir fiyata kullanıcılarına sunulacak.

Cihazın dikkat çeken diğer özelliklerinden biri ise siri desteğinin olması..Tasarım alanındada değişikliğe giden Apple cihaza uzaktan kumanda desteği eklemeyi ihmal etmemiş.Oyun desteği olup olmayacağı hakkında net bir bilgi yok ancak bu konuda söylentiler arasında.Cihaz oyun desteğinede kavuşursa App Store ilede bağlantı kurabilmesi muhtemel gözüküyor.

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı