Yazılım

Windows10’a ikinci güncelleme

 Microsoft Windows 10 ‘u kullanıcılarına sunmaya başladığı günden itibaren aldığı milyonlarca tebrik ve övgü mesajları üzerine bir o kadarda tepki toplamıştı.İşletim sisteminde ki bazı sorunlar kullanıcıların tepkisine neden olmuştu.Ancak windows 10 çok kısa bir süre içerisinde hataları düzeltip kullanıcılarına güncelleme sundu.Microsoft ilk kapsamlı güncellemesini 6 Ağustos tarihinde yapmıştı.Bir hafta aradan sonra KB3081436 koduyla ikinci kapsamlı güncelleme yapan Microsoft, Windows 10 kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.Güncelleme ile gelen yeniliklerin ne olduğu tam anlaşılamasada sistemin bazı açıkları ve güvenlik üzerine iyileştirmeler yapıldığı biliyor.

 

Güncellemeyi nasıl yapabilirim? diyorsanız;

-Ayriyeten birşey yapmanıza gerek yok gelen güncellemeyi windows kendisi bilgisayarınıza kuracak.Eğer güncelleme ile ilgili bildirim almamışsanız ayarlardan windows Update bölümüne girip güncellemenin bilgisayarınıza gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Microsoftun hedefi ne ?

Microsoft bize göre tam yapalım adam gibi yapalım diye düşünerekten windows kullanıcılarını memnun etme çabasında.Microsoft Windows 10 için ücretsiz yükseltme imkanı ile ve yaptığı sık güncellemeler ile bu istikrarını kanıtlar nitelikte adımlar atıyor.Bilgisayarınızda windows 10 güncellemelerini kapatamadığınızıda hatırlatmak isteriz.

 

Windows 10 ya seve seve yada ….. diyerekten sizi güzel güncellemeleri ile tatmin edecektir diye düşünüyoruz.Sizi seviyoruz kendinize iyi bakın :):)

 

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı