Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilTeknoloji Haberleri

WhatsApp’tan Youtube ve Instagram Videolarını İzleyebilirsiniz

Geçtiğimiz günlerde Android Beta uygulamasını güncelleyen WhatsApp,Youtube ve Instagram videolarını WhatsApp üzerinden izlemeyi mümkün hale getiriyor.

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp,Android uygulamasını geliştirmeye devam ediyor. Android Beta sürümüne resim içinde resim modu desteğini getiren şirket kullanıcıların gözüne girmeye çalışıyor diyebilirim.

Resim içinde resim modu özelliği ile WhatsApp içerisinde video izlemeyi mümkün hale getiren şirket,Instagram videolarını ve Youtube videolarını destekliyor,fakat Instagram hikayelerini çözünürlükten dolayısı ile desteklemez.

Söylediğimiz gibi bu özellik şu anda Android Beta sürümünde var. Kullanıcıların hizmetine sunulmadı. Testlerin  bitmesi ile yakın zamanda tüm kullanıcılar resim içinde resim modunu kullanabilir.

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı