MobilTeknoloji Haberleri

WhatsApp’a YouTube ile ilgili Güncelleme Geliyor

WhatsApp ile nihayet arkadaşlarınızla mesajlaşırken YouTube videolarını izleyebilirsiniz.

Mesajlaşma platformu, kullanıcıların uygulama içinde YouTube videoları yürütmesine izin verecek şekilde bir güncelleme geliştiriyor.

Güncelleme ile birlikte, bir YouTube bağlantısı aldığınızda tıkladığınızda, video WhatsApp’da oynatılacaktır. Daha önce, video YouTube uygulamasında veya bir tarayıcıda açılıyordu.

Bu güncelleme küçük olmasına rağmen, pek çok kullanıcı için çok yaygın bir sıkıntıyı düzeltme potansiyeline sahiptir. Artık konuşmalarınızı duraklatmak yerine arkadaşlarınız ile konuşurken videolar izleyebilirsiniz.

Bu güncelleme şuan aktif değildir, yakın bir zamanda etkinleştirme olabilir veya uygulama mağazalarına güncellemeler dağıtılacatır, o zaman her cihaz da kullanılabilir bir hale gelip özellikten faydalanabilirsiniz.

Özellik WhatsApp’ın kuzeni Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger uygulamasına gelmesi de bekleniyor, orada da bu güncellemeden faydalanabilinir.

Günlük kullanımı çok fazla etkileyen bu sorun bu güncelleme ile çözüme kavuşuyor, gerçekten çok önemli bir değer taşıyan bu özellik ile daha WhatsApp’ta YouTube videolarını oynatabilir ve içeriği görebilirsiniz. Güncelleme hakkında tam olarak bir tarih bilgisi mevcut değil, yakın zamanda kullanılabilir hale gelecektir.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı