WhatsApp Ücretli Abonelik Sistemi Getiriyor

Birçok platform, ücretli abonelik sistemi kullanıyor. WhatsApp ücretli abonelik sistemi getirerek, abonelikle çalışan bir sistem sunmaya hazırlanıyor. Günümüze kadar ücretsiz olsa da, getireceği yeni özellikler sebebiyle WhatsApp ücretli abonelik sistemi kurmayı planlıyor.

WhatsApp, birçok işletme hesabını barındırıyor. WhatsApp Business ile işletmeler, müşterilerine daha kolay yardımda bulunabiliyor ve daha hızlı iletişime geçebiliyor. Bundan nedenle WhatsApp, Business sistemi için yeni özellikler geliştiriyor ve sunacağı özellikleri WhatsApp ücretli abonelik sistemiyle sunmayı planlıyor.

WhatsApp Ücretli Abonelik Nasıl Olacak? Ücretli WhatsApp Business’in Sunduğu Özellikler Neler?

WhatsApp, işletme hesabı özelliği sayesinde oldukça yenilikçi özellikler sunarak işletmelerin işlerini kolaylaştırıyor. WhatsApp ücretli abonelik sistemi getirerek ve bu sisteme birkaç özellik ekleyerek işletmelerin kolaylığını sağlamayı planlıyor. “Bağlı Cihazlar” özelliği sayesinde, işletme hesabını dört cihaza bağlamaya izin veren WhatsApp, işletmeler için daha geniş misyonlu düşünerek aynı hesaba aynı anda on cihaza bağlamayabilme özelliği üstünde çalışıyor.

WhatsApp Ücretli Abonelik

Gelecek bu özellik ve diğer özellikler dahil olmak üzere WhatsApp ücretli abonelik sistemini sadece işletme hesaplarına sunacak. İşletme hesaplarına bol bol yenilik getiren WhatsApp Business sisteminin şu anlık sadece “Bağlı Cihazlar” kısmının ücretli olacağı öngörülüyor. Yakın zamanda WhatsApp’dan beklenen açıklamalar ile, test aşamasında olan yeni WhatsApp özelliğinin ve işletmelere özel “WhatsApp ücretli abonelik sisteminin” fiyatı hakkında daha detaylı bilgilendirileceği bekleniyor.

Yazar

Teknoloji meraklısı Tekneloji yazarı. Bir webmaster, frontend developer ve UI tasarımcısı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok