Yazılım

Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi İçin Son Günler

Microsoft, Windows 10 işletim sistemini yayınladığı günden beri eski sürüm işletim sistemleri kullanan kullanıcıları ücretsiz Windows 10 işletim sistemine geçmeleri için uyarıyor ve tavsiye ediyor. Microsoft 1 milyar kullanıcı hedefi ile bu yola çıkan firma kullanıcıları bu konuda ikna etmeye çalışıyor. Şuanda ücretsiz olan Windows 10 işletim sistemine geçişler 29 Temmuz 2016 tarihinde sona eriyor daha sonra ücretli olacak.

29 Temmuz yaklaştıkça Microsoft eski sürüm işletim sistemi kullanan kullanıcılarına uyarma şekli biraz daha sertleşti ve daha sonra bu uyarma şekli eski sürüm işletim sistemi kullanıcılarına tam ekran olarak gösterilmeye başlanmıştı.

Windows 10 fiyatı ne kadar olacak? Microsoft‘un Windows 10 işletim sistemi için verdiği süre 29 Temmuz yani haftaya Cuma günü ücretsiz kampanya bittiğinde, Windows 10 işletim sisteminin fiyatı 119 dolar fiyatından satışa sunulacak. 29 Temmuz Cuma gününden sonra Windows 10 işletim sistemine geçmek isteyen Windows kullanıcıları 119 dolar ödeyerek orjinal sürümüne sahip olabilecekler.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı