Teknoloji HaberleriYaşananlar

Uber’e Binenleri Vatan Haini İlan Etti ! – İşte Detaylar

İstanbul taksiciler birliği başkanı Uber kullanan vatandaşları hain ilan etti

İstanbul’da faaliyet gösteren Uber, son zamanlarda taksicilerin tepkisiyle karşı karşıya. Bu tepki zaman zaman fiziksel saldırılarada dönüşebiliyor. Vatandaş ise Uber’in kalitesi konforundan memnun ve övücü yorumlar yapıyorlar. Taksiciler ve taksicileri destekleyen kişiler ise Uber’in Abd’ye para kazandırdığını ve ülkemiz taksicilerine karşı atılmış yanlış bir adım olduğunu söylüyorlar. Hükümet tarafından açıklama yapan bir yetkili ise taksicilerin önce kendilerine bakmalarını ve çeki düzen vermeleri gerektiğini söylemişti. Taksiciler ve yakınları oldukça öfkeli durumdalar ve Uber aracı gördükleri yerde fiziksel şiddete meyillenme durumları oluşuyor.

Bizler hiçbir zaman şiddetin çözüm olmayacağını biliyoruz ve bu tür durumları tasvip etmiyoruz. Vatandaşların büyük bir çoğunluğu taksilerin konforlu ve huzurlu olmadığını söylüyor. Gerek taksilerin kokması, sürücülerin sigara içmesi, sürücülerin argo konuşmaları ve trafikteki tutumlarına vatandaşlar eksi not veriyor. Uber ise belirli kalitede ve standartlarda hizmet vermeye çalışıyor.

Uber Kullanan Vatan Hainidir Dedi !

İstanbul taksiciler birliği başkanı İrfan Öztürk, vatandaşları şoke uğratacak bir söylemde bulundu.

“Afrin’de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerden gelen Uber eşittir PKK’dır, DEAŞ’tır, resmen teröristtir”

Diyen Öztürk, şimdiden büyük bir tepki toplamış durumda. Ne kadar kendi mesleği açısından haklı olsada bu denli ağır  bir ithamda bulunmasını doğru bulmadığımızı belirtmek istiyoruz. Vatandaşın suçu ne günahı ne ?

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı