Oyun

Türkiye’deki Pokemon Go Oyuncularına Müjde

Çıktığı günden beri tüm dünyayı etkisi altına alan Pokemon Go, şuanda bir çok ülkede resmi olarak yayınlanmış değil ancak milyonlarca kişi güvenli olmayan sitelerden oyunun APK dosyasını indirerek oyunu oynamaya başlıyor. Size şöyle söyleyelim bu şekilde güvenli olmayan APK dosyalarını indirdiğiniz taktirde cihazlarınızı ve cihazınızda bulunan kişisel özel bilgileriniz ciddi bir şekilde zarar görebilir. Bunları söylemeden de geçmeyelim. Şimdi gelelim asıl haberimize.. Müjde Pokemon Go, bir kaç gün içerisinde resmi olarak Türkiye‘de indirilmeye sunulacak.

Wall Street Journal‘da yayınlanan bazı haberlere göre Pokemon Go oyunu kısa bir süre içerisinde yani bir kaç gün içerisinde Avrupa, Birleşik Krallık ve Japonya‘da resmi olarak yayınlanacak. Şuanda Pokemon Go yapımcıları oyunu en kısa bir süre içerisinde yetiştirebilmek için çalışıyor.

Diğer bir yandan ise Niantic Labs, oyun için ilk güncellemesini yayınladı. Yayınlanan bu güncelleme ile oyun içerisinde ki çökmeler, internet bağlantı sorunları ve küçük hatalar giderildi.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı