Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Türk Telekom’un Oyunculara Özel GAMEON Projesi Duyuruldu

Türkiye’deki en popüler servis sağlayıcısı ve telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom, Türkiye’de artan e-spor ve oyun popülerliğinin ardından kendi projesi olan GAMEON’u duyurdu. GAMEON’la beraber Türkiye’deki oyuncuların “ping” gibi birçok problemini çözebileceğini iddia eden Türk Telekom, oyunculara en iyi deneyimi sunmak istiyor. Proje sunulduktan sonra birçok insanın aklında “gameon nedir?”, “gameon fiyatları nelerdir?”, “gameon paketleri nelerdir” gibi sorular kaldı. Bu yazıda, bu soruların hepsine detaylıca yanıt veriyoruz.

Peki Türk Telekom GAMEON Nedir?

GAMEON, internet servisi odaklı yeni bir şirkettir. Türk Telekom tarafından geliştirilmiş proje olan GAMEON, oyunculara özel internet paket tarifeleri sunuyor. Bu tarifler sayesinde mümkün olduğunca iyi bir internet performansı sunarak, oyunlardaki ping sorununa bir çözüm sunduğunu iddia ediyor. Aynı zamanda bu internet paketlerinden birini alan kullanıcılara, GAMEON’a özel kampanyalar da sunuluyor. Bu özel kampanyaların da yanı sıra, paketlerde yine bir Türk Telekom projesi olan www.playstore.com üzerinde alışveriş ve indirim fırsatları sunuyor.

GAMEON Paketleri ve Fiyatları

Oyuncu odaklı ortaya çıkan GAMEON paketlerinden birisini almak isterseniz, size birkaç paket sunuluyor. Bu paketlerden birisini alarak GAMEON dünyasına adım atabilir, GAMEON’un size sunduklarını kullanabilirsiniz. Peki GAMEON paketleri nelerdir? GAMEON fiyatları nedir?

Efsane League of Legends Paketi

GAMEON’un en çok dikkat çeken paketi LoL paketi oldu. Peki GAMEON LoL paketi ne kadar? GAMEON LoL paketi özellikleri nedir?

  • 1000 Mbps Limitsiz İnternet
  • X2 Yükleme (Upload Hızı)
  • 200TL Hoş Geldin İndirimi
  • 2000RP (www.playstore.com üzerinde kullanmak için)
  • Tüm Şampiyonlar Açık
  • Her Şampiyon İçin Bir Kostüm
  • %25 XP Takviyesi.

Fiyatları ise; 100Mbps için 175₺/ay, 50Mbps için 160₺/ay, 35Mbps için 145₺/ay, 24Mbps için 137₺/ay.

Gamer Kampanyası

GAMEON’un kullanıcılara sunduğu bir diğer kampanya ise Gamer Kampanyası. Gamer paketinin içeriği ve fiyatı ise şu şekilde:

  • 300₺ Hoş Geldin İndirimi
  • 150₺ Playstore cüzdan kodu.

Fiyatlandırma ise, 24Mbps için 123₺/ay, 35Mbps için 138₺, 50Mbps için 153₺.

Bu özelliklerinin yanı sıra GAMEON, oyun içi alışverişleri faturaya yansıtma özelliği de sunuyor. Oyuncular tarafından ilgi çekici olması beklenen GAMEON, internet paketleri dışında da bazı özel fırsatlar sunuyor. Piyasaya iddialı bir adım atan GAMEON’un başarılı olup olamayacağını, ilerleyen zamanlar elbet ki bize gösterecek.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

TRU-CUT ve İİAB Nedir? Nasıl Yapılır?

Sonraki İçerik

MetaMask Cüzdan Nedir? MetaMask Nasıl Kullanılır?

Comments 2
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler