Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Tüm Nothing Phone Duvar Kağıtları Burada!

Nothing, kurulduğundan beri oldukça merakla beklenen, insanların sabırsızlandığı bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım konusunda inovasyonlar sergilene Nothing, insanların beğendiği tasarımların dışına çıkarak yeni bir tasarım algısı kazandırmayı amaçlıyor. Bu tasarım konularından biri olan Nothing Phone duvar kağıtları, sonunda yayınlandı.

Kullanıcılar, Nothing şirketinin tasarımları hakkında farklı tarzlarda yorumlar yapıyor. Birçok kullanıcı beğense de, beğenmeyen kullanıcılar da oldukça fazla. Alışılagelen tasarım algısının dışına çıkan, bu konuda atılımlar yapan ve başında oldukça genç birisi bulunan Nothing, telefonları için tasarladıkları ve ilk telefonu olan Phone (1) için yayınlanan Nothing Phone duvar kağıtları sonunda ortaya çıktı.

Tüm WallPaper Arşivi: Nothing Phone Duvar Kağıtları

Yüksek kaliteli renderlarında gördüğümüz Nothing Phone duvar kağıtları, oldukça ilgi çekmekle beraber, birkaç sızıntı sayesinde artık ulaşılabilir oldu. Yayınlanan duvar kağıtları henüz sınırlı sayıda olsa da, zamanla yeni duvar kağıtları çıkacaktır ve bu liste her zaman güncel tutulacaktır. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını indirmek hakkında bilgi sahibi almak için:

Duvar Kağıtları Nasıl İndirilir?

  • Öncelikle beğendiğiniz duvar kağıdını bulun.
  • Duvar kağıdına uzun süreli basılı tutun veya sağ tık ile seçenekleri açın.
  • Görseli indir seçeneğine tıklayın. Ve artık duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Nothing Phone (1) Stok Duvar Kağıtları

Nothing Phone Wallpaperları 2 Nothing Phone Wallpaperları

Özenle sızdırılan bu duvar kağıtları, birçok kullanıcın dikkatini çekmeyi başardı. İnsanlar Nothing Phone duvar kağıtları hakkında güzel ve kötü yorumlarda bulunsalar da, birçok insan çoktan bu duvar kağıtlarını telefonlarına uygulamaya başladılar ve bir adet Phone (1) erken sipariş verdiler. Kaynak olarak kullandığımız Equal Leaks’e gitmek için buraya tıklayabilir, Snapdragon işlemcilerinden birisi hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Ford Yangın Riski Sebebiyle Elektrikli Araçları Geri Çağırıyor!

Sonraki İçerik

Nothing Phone (1) Hakkında Her Şey!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler