Oyun

Steam İndirimleri Sırasında CS:GO’yu Hediye Etmek Yasak!

Steam, indirimleri ile bütün herkesin dikkatini fazlasıyla çekmeyi başarmış durumda. Bu indirimler ile Steam oldukça konuşulacağa benziyor. Ancak bu duruma değişik bir hamlesi ile diğer indirimleri gölgede bırakmayı başardı. Herkesin bildiği üzere CS:GO Steam‘da yüzde 50 indirim alarak 12.00 TL‘den satışa sunulmuştu. Ancak bir durum var oyun güzel fiyatı güzel sizinde aklınızdan bir düşünce geçiyor arkadaşımı mutlu etmek için Steam‘dan CS:GO‘yu satın alarak arkadaşınıza hediye etmek istiyorsunuz. Sonra arkadaşınıza CS:GO almak için hamle yapıyorsunuz ama olmuyor.

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre CS:GO Steam yaz indirimleri sürdüğü sürece oyunu hiç kimseye hediye edilemeyecek. Bu kuralı koymaların nedenini ise şu şekilde açıklıyorlar,  “Amacımız, satışlarla beraber topluluğumuzu da güçlendirmek. Oyunu satın alıp yepyeni bir oyuncu olarak topluluğun arasına girmenizi istiyoruz.” açıklamasında bulundular.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir Yorum

  1. Son yerde ki amaçları hesab kısıtlamalarının kalkması da ancak böyle değil indirimde hediye olarak alıp kasıp satanlar için yapmışlar bunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı