Teknoloji Haberleri

Samsung`tan Mega On ve Grand On Serisi Geliyor.

Samsung’un ürettiği telefonlar, son günlerde birçok kişinin de merak ettiği konuları arasında. Samsung ardarda yeni özellikte telefon sıraladıkça herkesin ilgisini toplaması normal tabi. Kısa süre önce Note 5 ve Galaxy s6 Edge modellerini yayınlayan Samsung ürettiği telefonlara iki telefon daha eklemeye karar verdi. Samsung, “O” serisini “On” olarak, Galaxy O5 ve Galaxy O7’yi ise Mega On ve Grand On olarak yeniden adlandırmaya karar verdi. Yeni serinin özellikleri şöyle olacak;

Galaxy Mega On

5.5 inç 720 piksel ekran, 1.2 GHz quad-core CPU’lu Snapdragon 410 işlemci, 1.5 GB RAM, 8 GB depolama alanı, 13 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kamera ve 3,000 mAh batarya ile geleceği belirtiliyor. Kamera özelikleri ve ekran boyutları, işlemci olarak güzel geldi bana ama keşke depolama alanı daha yüksek olsaymış, iyiymiş. Gelelim diğer telefona görelim , ne gibi özelliklerle geliyormuş ?

Galaxy Grand On

Galaxy Grand`ta Mega On`a benzer özellikler taşıyor. 5 inç 720 piksel ekran, 1.3 GHz CPU’lu Exynos 3475 işlemci, 1 GB RAM, 8 GB depolama alanı, 8 Megapiksel arka, 5 Megapiksel ön kamera ve 2,600 mAhbatarya ile piyasaya çıkacağı söylentiler arasında . Android 5.1 le gelmesi ve bu telefonun uygun fiyatla satışa sunulacağı da gelen bilgiler arasında.

Şimdiden iyi satışlar olsun diyelim 😀

 

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı