Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S9’a Ait Olduğu İddia Edilen Görüntüler Çıktı

Bir çok kullanıcı, Samsung’un Galaxy S8 ile sunduğu etkileyici tasarıma gelecek nesillerde de sadık kalmasını istiyorsunuz. CAD sızıntısı bugün çevrimiçi ortamda ortaya çıktı ve muhtemelen bize Galaxy S9 tasarımına erken bir bakış sağlayabilir.

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonuna olduğuna dair net bir gösterge bulunmaması nedeniyle, bu görüntülerin orijinal olması konusunda bir şey söyleyemiyoruz.

Galaxy S9 Tasarımı

Galaxy S9,  eğer bu şekilde olacaksa ön yüz olarak Galaxy S8’e benzeyecek gibi duruyor. Zaten Infinity Display’in de yani sıfır çerçeve olmasını da bekliyoruz. Samsung, daha da keskin görünmek için çerçeveleri biraz daha ince yapabilir.

Altında bir parmak izi algılayıcısı olan bir dikey çift kamera sistemi görebiliriz. Bazı raporlarda, dedikoduya eşlik eden parmak izi algılayıcının Galaxy S9’a gelmediğini iddia ettiler.

Muhtemelen parmak izi algılayıcısı telefonun arkasında olarak gelecektir. Galaxy Note 8, çift kamera sistemine sahip olduğu için Galaxy S9’da da bunu görebiliriz.

Samsung, cep telefonunda büyük bir tasarım değişikliği yapacağını söylemedi. Bu CAD görüntüleri sahte olsa bile, Samsung’un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonundan daha farklı bir tasarım olacağını beklemiyoruz.

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı