Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilTeknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S8’e Ağustos Ayı Güvenlik Güncellemesi,Bu Sefer Erken Geldi!

Bildiğiniz  gibi Güney Koreli teknoloji devi Samsung,yazılım güncellemesi desteği verdiği her telefonun güncellemesini geciktiriyordu,fakat  Samsung bu sefer güncellemeyi erken yayınladı.

Samsung şirketi geçen yıl amiral gemisi olarak biz kullanıcılara tanıtmış olduğu Galaxy S8’e Ağustos ayı güvenlik güncellemesi beklenmedik şekilde erkenden dağıtılmaya başlandı. Bunda ne var,diyebilirsiniz. Güney Koreli teknoloji devi Samsung güncellemeleri en yavaş dağıtan şirket olarak biliniyor.

Ağustos ayı güncellemesi ilk olarak Almanya’da yayınlanmaya başladı,yakın zaman içerisinde güncellemenin Türkiye’ye gelmesini bekliyoruz.

Ağustos ayı güvenlik güncellemesi Game Launcher’ı yakından ilgilendiriyor diyebiliriz. Güncelleme bilgilerinde Game Launcher’ı açın ve Samsung’un oyun hizmetlerinden daha fazlasını kullanın diyerek bizleri bilgilendiriyor.  Game Launcher,Galaxy App yerine neden yazılımsal güncelleme ile güncelleniyor? Oda ayrı bir konu.

Güncellemenin telefonunuza gelip,gelmediğini kontrol etmek için sizlere güncellemenin yapı numarasını verelim. Güncelleme G950FXXU3CRGH yapı numarasına sahip.

 

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı