MobilTeknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note10 Hakkında Yeni Görseller Ortaya Çıktı!

Ağustos ayında kamuoyuna duyurulması ve tanıtılması beklenen Galaxy Note10 hakkında birtakım görseller ortaya çıktı.

Samsung, Note serisinin yeni telefonu Note10 lansmanını ilerleyen zamanlarda yapacak ve Note10’un teknik özelliklerini az çok biliyoruz ancak tasarım hakkında kimse bir şey bilmiyor.

Telefonların kılıf vb aksesuarlarını üreten üreticiler telefonların aksesuarlarını üretmek için üreticiden telefonun maketini alır ve tasarıma göre aksesuarlarını üretir, piyasaya sürer. Olixar, Galaxy Note10’un kılıflarını gizleyemedi ve Note10’un tasarımını belli etmiş oldu.

Telefonun üst tarafına bakacak olursak kulaklık girişi kaldırılmış. Üst tarafta sadece USB-C , S-Pen (Dokunmatik Kalem) ve mikrofon girişi gözüküyor.

İlk bakışta Samsung’un Galaxy S8’den beri akıllı telefonlara eklediği sesli asistan yani Bixby tuşu kaldırılmış. Kılıflara göre tasarımı düşünecek olursak Samsung Galaxy Note10’lar dikey bir şekilde konumlandırılmış üçlü bir kamera sistemine sahip olacak. Ayrıca Galaxy Note10’un Pro versiyonunda ek sensörler dikey olarak yerleştirilmiş olacak.

Bu tasarım kesin olarak Galaxy Note10’un tasarımı diyemeyiz ancak gelen bilgiler bu tasarımın Note10’un tasarımı olduğunu belirtiyor. İlerleyen günler tüm belirsizlikler açıklığa kavuşacak.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı