MobilTeknoloji HaberleriYaşananlar

SAMSUNG GALAXY NOTE FE TANITILDI!!

Note 7 skandalıyla milyonlarca dolar zarara uğrayan Samsung, yeni Note modelini global bir oturumla tüm dünyaya tanıttı. Samsung, müşterilerini ve yatırımcılarını geri kazanmak amacıyla Note FE adında yeni bir cihaz çıkardı. Fan Edition, yenilenmiş bir amiral gemisine göre fiyatı çok makul 600USD.

Cihazı kendi ülkesinde satışa sunmuş ve %60’lık güçlü bir büyüme geliştiren Samsung, bu stratejiyi daha da ileriye taşımaya ve globalleştirmeye karar verdi. Raporlar cihazın Note 7’den %15-20 daha ucuz olduğunu görünüşe göre dünya çapında piyasaya sürülecek kadar çok sattığını gösteriyor.

Pil sorununa da 8 noktalı güvenlik sistemiyle önlem alan Samsung, kendinden ve cihazından gayet emin duruyor. Cihazın hangi ülkelerde satılacağına dair kesin bir bilgi sahibi olmasak da Note 8’in yakın zamanda piyasaya sürüleceğini göz önüne alırsak Note 8’in satış rakamlarını düşürmesini istemiyor.

Peki sen Note FE alır mıydın? Samsung, hayran kitlesinin Note 7’yi tekrar canlandırmasını isterken, Greenpeace gibi çevreci topluluklardan övgü almak için başka bir stratejisi var mı?

Etiketler

Sinan Can Soysal

Donanımla iç içe yaşayan. Klimayı icat eden şahsiyete hayranlık duyan, kendi kendine takılan bir zat-ı muhterem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı