Mobil

Samsung Galaxy Note 6 Göz Taraması Yapabilecek!

Piyasaya giriş yapan amiral gemilerinin bazılarında “Su ve Toza karşı Koruma” özelliğinin olduğunu görüyoruz. Özellikle bu konuda akıllara gelen iddialı markalardan biri hiç şüphesiz Sony. Su geçirmezlik ve toza karşı dayanıklı olan telefon modelleri listesine Samsung da tanıttığı Galaxy S5 ile giriş yapmıştı.

1375345943_waterproof-gs4

Şimdi de Samsung’un yakın zamanda tanıtacağı Galaxy Note 6’ya gözler çevrilmiş durumda. Zira sızdırılan bilgilere göre bahsettiğimiz bu özellik Note 6’da da olacak. Belli bir basınç değerine kadar suya karşı dayanıklılık özelliğinin yanı sıra dünyada bir ilk olabilecek “Göz Tarama” özelliğinin de gelebilmesi söz konusu. Samsung destekçisi olan bir siteye göre Samsung, son zamanlarda ” İris Camera” ithal etmeye başladı. Bu parçaları ileri mühendislik çalışmalarla yeni modellerine entegre edebileceğini söyleyebiliriz ancak Galaxy Note 6’ya yetişemeyebileceği de konuşulanlar arasında.
samsung-galaxy-note-6-iris-cam-1024x118Ayrıca sızdırılan bilgilere göre Galaxy Note 6 ‘da 6GB Ram, Android 7.0 N ,yaklaşık 6″ lik bir ekranın da olacağı söylenebilir.

 

Etiketler

Ömer Ülker

Kısa film, kurgu-montaj, teknik çizim, modelleme, animasyon gibi tasarım işleriyle ilgilenen, teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı