DonanımMobil

Samsung Galaxy Note 10’da Kulaklık Girişi Bulunacak mı?

Max Weinbach, Twiter hesabı üzerinden Galaxy Note 10 Pro ve Note 10 hakkında bir takım iddialar ortaya sundu.

Bildiğiniz gibi Galaxy Note 10’da kulaklık girişi ve fiziksel tuşlar bulunmamasıyla ilgili iddialar ortaya atılmış idi. Yeni ortaya çıkan iddialara göre eski iddialar geçerliliğini yitirebilir.

XDA yazarı ve sunucu olan Max Weinbach, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kaynağının Note 10 ve Note 10 Pro modelini denediğini söyledi. Buna göre bu iki modelle kulaklık girişi ve fiziksel tuşlar bulunacakmış, ancak Galaxy Note 10’da SD kart girişi bulunmayacakmış.

Kulaklık girişinin Note 10 serisinde yer alması kullanıcılar için bir avantaj diyebiliriz, çünkü kulaklık girişi Note 10 serisinde yer almaz ise kablosuz bir kulaklık alarak ekstra ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Ülkemizde kulaklık için ekstra bir ücret verecek kişi sayısı çok az diyebilirim.

Ağustos ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Galaxy Note 10 serisi hakkında iddialar bir türlü bitmiyor. Sizce fiziksel tuşlar ve kulaklık girişi Note 10 serisinde bulunacak mı?

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı