MobilTeknoloji Haberleri

Samsung, A Serisinin Yeni Telefonu Galaxy A10s’in Üzerinde Çalışıyor!

Bildiğiniz gibi Samsung, geçtiğimiz şubat ayı içerisinde düzenlediği bir etkinlikte Galaxy A10’u duyurmuştu. Bir kaç hafta önce Galaxy 10e’yi duyuran Samsung, A serisinin yeni telefonu A10s üzerinde çalışıyor.

Galaxy A10 serisinin 3. telefonu olacak olan Galaxy A10s’in model numarası  SM-A107F kodu olacak. 3.900 mAh batarya kapasitesi ile pil ömrünü artırmayı hedefliyor. Galaxy A10s’in iki adet arka kameraya, LED flaşa ve parmak izi okuyucusuna sahip olacağını doğruluyor. Arka tasarımda yer alan özellikler artık akıllı telefonlarım hemen hemen hepsinde yer alıyor.

Galaxy A10s’de kulaklık girişi bulunacak ve cihazın ekranı 6,86 inç büyüklüğünde olacak. Bildiğiniz gibi Galaxy Note 10 serisinde kulaklık girişi bulunmayacağı iddiaları vardı, bu iddialar son buldu diyebiliriz. Bunlar sadece bir söylenti unutmayın.

Detaylar geldikçe haberimizi güncelleyeceğiz.

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı