Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Aşı Oldu!

Son günlerimizde en önemli gündem konularımızdan birisi de ülkemize gelen Çin aşısı olan “CoronaVac”. Bu aşı, ülkemizde baya bir tartışmaya sebep olmuştu. Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca bu tartışmalara bir son vermek ve aşının güvenli olduğunu vurgulamak için canlı yayında vurulacağını söylemişti. Bugün Çin aşısını vurduran Fahrettin Koca, bazı açıklamalarda bulundu.

Ankara şehir hastanesinde konuşan Koca, şu açıklamalarda bulundu:

Ben, öncelikle bu aşılama çalışmasının, programının milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Daha önce de tünelin ucunda ışık göründü demiştim hatırlarsanız. Bugün öyle bir gün, bu ışığı görmüştük daha önce. Önümüzdeki günlerin aydınlık olacağına inanıyorum. Milletimize, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum.

Ve herkesin de mutlak aşı olması gerektiğinin altını çiziyorum. Çünkü bu hastalıktan korunmanın en önemli yollarından biri aşı. Normal, eski hayatımıza dönmek için aşıyı mutlaka yaptırmamız gerekiyor.

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Telegram Güvenli Mi? Telegram Nedir?

Sonraki İçerik

Trump Yönetimi Xiaomi’yi Kara Listeye Aldı, Şirketi Zor Günler Bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler