İndirmeİnternetOyunYazılım

Retro Oyunları Tarayıcı Üzerinden Ücretsiz Oynayın !

Retro oyunlarını programsız bir şekilde tekrar oynamak için sizlere 4 tane internet sitesi listeledik. Uzatmadan yazıya geçelim.

Bildiğiniz üzere Retro oyunlar artık emulatör üzerinden rahatça oynanabiliyor. Fakat bununla uğraşmak istemeyen arkadaşlarımız için bir kaç site var. Bunları listeledik. Aşağıdan sitelere ulaşabilirsiniz.

 

-RGB Classic Games

Bu site üzerinden bir çok Dos oyunu ücretsiz bir şekilde yeni sistemlere indirerek oynayabiliyorsunuz.  Eski işletim sistemlerinde oynanabilecek tüm oyunları yeni sistemlere yeni işletim sistemlerine taşıyan bir site. İstediğiniz oyunu indirerek oynayabiliyorsunuz. Siteye buradan gidebilirsiniz.

 

-Classic Reload

 

Bu site üzerinden istediğiniz oyunları rahatça yeni işletim sistemlerinde ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Tek eksiği oyun açılırken biraz beklemeniz gerekiyor. Siteye buradan gidebilirsiniz.

 

-Abandonia

Bu sitede telif hakkı geçmiş, üreticilerin artık destek vermediği oyunları ücretsiz bir şekilde yeni işletim sistemlerinde rahatça oynayabilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz.

 

-Remain In Play

Son sitemizde ise gene telif süresi bitmiş, geliştiriciler tarafından desteği bırakılmış oyunları bir araya getiren bir site. Bu site üzerinden rahatça eski işletim sistemli oyunları yeni işletim sistemi üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler

YUNUS EMRE

Havacılık,denizcilik ve teknoloji meraklısı tekneloji yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı