Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Donanım

Razer, USB-C Girişli Hammerhead Kulak içi Kulaklık Çıkardı

Google Pixel 2 akıllı telefonu ve ’ın Telefonu da dahil olmak üzere çok sayıda Android telefon 3.5 mm’lik kulaklık jakından kurtulunca yeni konektöre geçiş yapmasına rağmen USB-C kulaklıklar bulmak zor. Neyse ki, piyasaya sürülen USB-C girişli yeni bir kullaklık Razer USB-C olarak adlandırılıyor. Bunlar Razer Telefonu ile eşleştirilebiliyor, ancak bunları USB-C jak girişi olan başka herhangi bir aygıta kolayca takabilir ve kullanabilirsiniz.

Şirkete göre, kulakiçi kulaklıklar “derin, bozulmayan bas” sağlamak için 10 mm sürücüler ve akustik odalarla donatılmıştır.

Razer’in kulak içi kulaklıkları, düz hatlı bir kablo ve mikrofonu içermektedir ve bu da karışıklığın azaltılmasına yardımcı olmalıdır. Ayrıca manyetik-tir, bu yüzden onları kullanmadığınız zaman birbirine yapıştırıp karışıklığı da engelliyorsunuz. Razer estetiği, neon yeşil ve siyah renkte olan kulaklık gerçekten tasarım olarak çok harika bir seçim olacaktır, kulaklıkların arkasında ki Razer logosu da ayrı bir hava katıyor.

Razer Hammerhead kulak içi kulaklıklar, özel bir taşıma çantası ile birlikte gelir ve bu yılın başlarında piyasaya sürülen Bluetooth ve Lightning sürümlerine katılan Razer mağazasından 79.99 dolar karşılığında satın alınabiliyor bu da şuan ki kura göre 310 TL civarı yapıyor, ülkemiz de daha satışta değil vergiler ile büyük ihtimalle bu fiyat biraz daha yükselecektir.

İlginizi Çekebilir:  Razer Suya ve Toza Dayanlıklı Oyuncu Klavyesi Çıkarıyor
Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close