Oyun

PUBG’ye Devrim Niteliğinde Güncelleme Geldi!

Battle Royale oyunlarının en popüleri ve Battle Royale kategorisindek yer alan oyunların lideri olan PUBG’ye devrim niteliğinde bir güncelleme geldi.

Gelecek olan güncelleme ile birlikte PUBG’ye CS:GO nedeniyle yakından tanıdığımız ” Deagle ” adlı tabanca eklenecek. Oyunda yer alan diğer tabancalara göre daha çok hasar verecek olan Deagle, yüksek kalibreli, yarı otomatik olacak tabanca PUBG oyuncularını mutlu edecek özelliklerden birisi olmuş.

Ayrıca oyuna Rus savaş aracı BRDM-2 eklendi. UAZ arabasının yerine geçecek olan araba sadece işaret fişeği ile gelecek. UAZ’ın yerine gelecek olan BRDM-2, hem karada hemde suda gidebilerek oyuncuların göz bebeği olacak.

Oyuna eklenen hareket tekniği ile duvarlara daha rahat tırmanabilir ve tırmanamadığınız bazı yerlere tırmanabilme hakkına sahipsiniz. Ayrıca kısa duvarlardan atlamanız için duvarın yanında durmanız gerekiyordu, artık buna gerek kalmadı. Ayrıca eskiden çıkılamıyan çatılara artık çıkabileceksiniz.

Güncelleme PC için mevcut, ancak PUBG Mobile’a veya konsol versiyonlarına bu güncellemenin ne zaman geleceğini bilemiyoruz.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı