Oyun

PUBG Mobil’de Nasıl FPS Moduna Geçilir ?

PUBG'nin artık Mobil platforma girişi ile PC'deki özellikleride yavaş yavaş geliyor.

PUBG, 2017 yılında piyasayı alt üst ederek oyun dünyasına girişini yaptı. Bu girişi sadece PC ile kısıtlı kalmadı, kısa bir süre önce artık Android ve iOS platformlarında da yerini alan oyunumuzda yavaş yavaş PC sürümüne geçişler gerçekleşiyor. Bu içeriğimiz de bir hatadan yararlanarak nasıl PUBG Mobilde nasıl FPS moduna geçiş yapabileceğimizden bahsedeceğim.

PUBG Mobil’de FPS Moduna Nasıl Geçilir ?

Öncelikle bu moda geçiş yapabilmemiz için elimizde herhangi bir silahın yer alması gerekiyor. Ardından aşağıdaki fotoğrafta bulunan yerlere aynı anda bastığımızda (sadece herhangi bir silah slotuna tıklamanız yeterlidir, her iki silaha basmanıza gerek yok) tamamen FPS moduna geçiş yapmış oluyoruz.

Videolu Anlatım

Aşağıdaki videolu anlatımı izleyerek nasıl geçeceğinizi daha iyi öğrenebilirsiniz.

Bu özellik bir hatadan yararlanılarak çalışmaktadır, tahminimizce geliştiriciler tarafından denenmesi için oyuna bu şekilde bir yöntemle eklendi, bu şekilde oynamanız maalesef size bir şey katmıyor çünkü FPS modunda iken hiç bir şekilde loot yapamıyorsunuz ve silah kullanamıyorsunuz, silah kullanmak istediğinizde oyun modu eski haline geri dönüyor.

 

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı