Oyun

PUBG Lite’ın Türkiye İçin Resmi Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu!

Son yıllarda en popüler online oyulardan biri olan PUBG’nin daha eski sistemlerde oynanabilmesi için geliştirilen PUBG Lite, 23 Mayıs’ta oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Herkesin bildiği üzere merakla beklenen PUBG Lite’ın ön kayıtları mayıs ayının başında başlatılmış ve yoğun bir ilgiyle karşılaşılmıştı. Beta sürecinin yakın bir zamanda başlayacağı PUBG Lite’ın Türkiye için resmi çıkış tarihi uzun bir süreden sonra belli oldu.

Yetkililerden gelen açıklamalara göre ön kayıt yapan kullanıcılar PUBG Lite’a 23 Mayıs’ta erişim sağlayabilecekler. Ayrıca PUBG Lite’ın mobil versiyonuda bulunmakta.

23 Mayıs’a çok az bir süre kaldı. PUBG Lite’ı deneyimlemek istiyorsanız buradan ilgili siteye ulaşarak ön kayıt oluşturmanız gerekiyor.

PUBG Lite’ın sistem gereksinimi şu şekilde;

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • Minimum İşlemci: Intel Core i3 2.4 Ghz / Tavsiye Edilen İşlemci: Intel Core i5 2.8 Ghz
  • Minimum RAM: 4 GB / Tavsiye Edilen RAM: 8 GB
  • Minimum Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / Tavsiye Edilen Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 ve üzeri
  • Oyunun sisteminize yüklenmesi için gereken boş alan: 4 GB

Bildiğiniz gibi ülkemizde çoğu kişinin sistem gereksinimleri güncel oyunlar için yeterli olmuyor. Bunun fark edilmesi ve PUBG yetkililerini 2. bir oyun çıkarması takdir edilecek bir davrınıştır. Umuyoruz ki sistem gereksiniminiz PUBG Lite için yeterlidir.


Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı