Oyun

Pro Evolution Soccer 2017 Duyuruldu

Konami, Pro Evolution Soccer 2017‘yi duyurdu. Duyurulara göre Pro Evolution Soccer 2017 sonbahar da tüm platformlar için çıkacağı açıklandı. Konami, FIFA gibi güçlü rakibini, Pro Evolution Soccer 2017 versiyonu ile rakibini geçmeyi planlıyor. Açıklamalara göre çıkacak yeni oyunun Pro Evolution Soccer 2016 göre daha profesyonel ve gerçekçi gelişmiş grafikler kullanılacağı söyleniyor. Bildiğiniz üzere gelenek yine değişmiyor her zaman ki gibi Fox Engine oyun motoru bunu sağlayacak.

maxresdefault

Fox Engine oyun motoru Pro Evolution Soccer 2016 versiyonuna göre daha gerçekçi çok ciddi gelişmiş özellikler sunacak. Bunlarla birlikte oyunda ikili çalımlı yerlerde daha gelişmiş gerçekçi olacağı belirtiliyor. Pro Evolution Soccer 2017‘nin en önemli özelliklerinden bir tanesi ise oyunda yapay zekanın olması. Yani oyun performansına göre değişebilen yapay zeka olacak. Buna göre oyun yapay zekası sizin oynama tarzınıza göre kendi kendini ayarlayacak.

Pro Evolution Soccer 2017, E3 fuarında en ince ayrıntısına kadar tanıtılacak. Pro Evolution Soccer 2017‘nin PlayStation, PC ve Xbox platformlarına sonbahar gibi çıkması bekleniyor.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı