Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Pokemon Go’ya İlk Güncelleme Geldi

Son günlerde bütün internet dünyasını ele geçiren ve oynayan herkeste bağımlılık yaratan oyun Pokemon Go, hala yeni çıkmış olsa bile tüm dünyadan katılım olduğundan dolayı bir çok soruna sahipti. Bu sorunlar için çözüm geliştiren oyun geliştiricileri kısa bir süre içerisinde iOS işletim sistemli telefonlara güncelleme yayınladı. Bu güncellemeden hemen sonra ise Android işletim sistemli telefonlara da gelmesi de bekleniyor.

Peki bu güncelleme ile hangi sorunlar gideriliyor, yayınlanan bu güncelleme ilk olarak oyunun stabil olarak çalışmasını sağlamakta. Güncelleme ile birlikte güvenlik içinde yenilikler geldi. Kullanıcılar Google Hesapları‘na hiç bir sorun olmadan sıkıntısız bir şekilde erişim sağlayabilecekler.

Diğer bir yandan ise bu güncellemeden sonra Pokemon Go oyunu kullanıcıların Google Hesapları‘nda ki bilgileri ve özelleştirme gibi bir hakkı olmayacak. Pokemon Go sadece en temel kişisel bilgilerinizi görme imkanına sahip olacak. Bunlarla birlikte ise çökme sorunları da güncelleme ile birlikte düzeltildiği belirtiliyor.

Screenshot_1

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Pokemon GO, Candy Crush Saga’yı Liderlik Koltuğundan Kaldırdı!

Sonraki İçerik

Pokemon Go İlk Trafik Kazasını Getirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler