Oyun

PlayStation Plus Üyeleri Temmuz Ayında, PES2019 ve Horizon Chase’yi Ücretsiz Olarak Oynayacaklar!

Teknoloji devi Sony, her ay PlayStation Plus üyeliği olan kullanıcılarına her birtakım ücretsiz oyunlar sunuyor. Temmuz ayına birkaç gün kala Sony, hangi oyunların ücretsiz olacağını açıkladı.

Oyunseverlerin en çok tercih ettiği oyun konsolu olan PlayStation, Plus olarak adlandırılan abonelik sistemine üye olan kullancılarına her ay farklı farklı oyunları ücretsiz olarak oyun oynama imkanı sunuyor.

Bazen en popüler oyunlar ücretsiz oluyor, bazen ise hiç bilinmedik oyunlar ücretsizz olabiliyor. Temmuz ayının ücretsiz oyunu PES2019 ve Horizon Chase oldu.

PES 2019

PES 2019’un ücretsiz olarak yayınlanma nedeni oyunun yeni versiyonunun 2 ay sonra piyasaya sürülecek olması gibi gözüküyor. Buna rağmen Playstation Plus kullanıcıları PES 2019’a sevindi diyebilirim.

Horizon Chase

PES 2019 gibi geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen oyun 90’lar temasına sahip olduğu için kullanıcılar tarafıdan beğenildi. 5 Ağustos’a kadar PES2019’u ve Horizon Chase’i ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu iki oyunu oynayabilmek için Playstation Plus aboneliğinizin olması gerekiyor.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı