Oyun

PES 2020 Ön Sipariş İle Satışa Sunuldu!

Bildiğiniz gibi PES 2020, E3 kapsamında futbolseverlere ilk kez tanıtılmıştı. Aradan bir kaç hafta geçti ve PES 2020 ön sipariş ile satışa sunuldu.

UEFA Pro lisansını kaybetmesi yüzünden kaybettiği oyuncu sayısını tekrardan toparlamak isteyen Konami, Barcelona ile premium bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşma ile bağlantılı olarak oyunun kapak fotoğrafında Messi yer alıyor.

PES 2020 oyunun tam adı eFootbal PES 2020 olarak belirlenmiş. Bir diğer merak edilen konu ise Türk liglerinin olup olmayacağı. Şuan için net bir bilgi olmasada Türk liglerinin yer alacağını düşünüyoruz.

PES 2020 oyunun sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Oyunu almak isteyenler Steam platformunda 199 TL ücret ile alabilirler. Legend Edition adıyla satılan paket ise 299 TL ücrete sahip. Eğer bu oyunu Xbox üzerinden oynayacaksanız 345 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Xbox Legend Edition ise 497.50 TL olarak ücretlendirilmiş.

Playstation sahibiyseniz burada işler biraz daha değişiyor. Standart Edition olmak için 409 TL, Legend Edition için 589 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Pes 2020 Ne Zaman Satışa Çıkacak ?

Son gelişmeleri takip ettiğimizde oyunun 10 Eylül tarihinde çıkacağını belirtebiliriz. PES 2020 sistem gereksinimleri paylaşılınca ayrıca bu konuya değineceğiz.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı