İnternet

Opera’ya VPN Özelliği Ekleniyor

Opera internet tarayıcısı için artık VPN indirmenize gerek kalmayacak. Opera Software, internet tarayıcısı Opera‘ya VPN özelliği ekliyor. Bilgisayarımızda kullanmak için birden fazla VPN programı bulunmakta, ancak bu VPN programları sadece ücretsiz olan özellikleri bizlere kullanmamıza izin verirken diğer özelliklerini ücretli olarak bizden ücret istemekteydi. Opera ise buna bir çare bularak, Opera internet tarayıcısına VPN özelliği ekleyerek bizleri bu işkenceli işten kurtarıyor. Opera internet tarayıcı ile VPN yazılımını indirmeye gerek kalmıyor.

vpn-enabled-popup

Opera internet tarayıcısının yeni sürümünde VPN özelliğini kullanabilmeniz için VPN özelliğini aktif etmeniz gerekmektedir. Opera‘nın ayarlar bölümüne giderek özelliği aktif edebilirsiniz, aktif ettikten sonra güvenli bir şekilde internette gezinmeniz mümkün olacak.

Hiçbir ücret, üyelik ve özellik kısıtlanması bulunmadan kullanıcılar istedikleri kadar VPN‘den sınırsız şekilde yararlanabilecekler. Bilgisayarınızda bulunan Opera internet tarayıcısını güncelleyerek VPN özelliğine sahip olabilirsiniz veya aşağıda vereceğimiz link’ten yararlanarak Opera‘nın son sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

>>> Daha fazla bilgi için tıklayın.

>>> Opera geliştiriciler sürümünü indirmek için tıklayın.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı