Yazılım

Opera Mini Video İndirme Özelliği Geldi

Son zamanlarda hem masaüstü tarayıcısında hemde mobil tarayıcısında çıkardığı özelliklerle kendini biraz daha geliştiren Opera, şimdi ise mobil tarayıcısı için bir güncelleme sundu. Kullanıcılara sunulan yeni güncelleme ile birlikte mobil tarayıcısına video indirme özelliği ekledi. Opera Mini mobil tarayıcısı ile bundan sonra farklı sitelerden veya sosyal medyada ki videoları çok kolay bir şekilde indirebileceksiniz.

Opera Mini sunduğu bu özellikle beraber daha önceden belirlediği amaçlarına aynı şekilde devam ediyor. Opera Mini mobil tarayıcısında bir videoyu birden fazla izlemek istediğinizde her defasında tekrar tekrar veri tüketmeyin diyen Opera, çıkardığı bu son özellikle beraber kullanıcılarına tasarruf sağlamasını amaçlıyor.

Opera Mini için gelen video indirme özelliğini kullanması da çok basit. Opera Mini kullanıcıların video indirmek için tek yapması gereken indirmek istediği videoyu başlatmak ve daha sonrasında videonun indirileceği dosyayı seçmek. Ayrıca uygulamada videonun sağ üst tarafında “İndir” butonuna tıklayarak videoyu çok basit bir şekilde indirebilirsiniz.

Opera Mini uygulamasını güncel sürümünü indirmek veya uygulamanızı güncellemek istiyorsanız buraya tıklayın.

operamini

 

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı