Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Rehber

Önceden Kayıt Edilmiş Olan Wifi Ağının Şifresi Nasıl Öğrenilir ?

Bildiğiniz gibi artık teknoloji çağında yaşıyoruz.Teknoloji çağında yaşadığımız için yanımızda her zaman akıllı telefon veya tablet taşıyoruz. Bu  cihazları kullanabilmemiz için internete bağlanma ihtiyacı duyuyoruz.Bir misafirliğe veya bir kafeye gittiğinizde,ev sahibinden veya personelden wifi şifresini istiyoruz ve wifi’ye bağlanıyoruz. Bir süre sonra gittiğimiz yerin wifi şifresi gerekiyor. Bazen şifreyi istemek yerine şifreyi öğrenmeye çalışırız. Telefonunuz rootlu ise önereceğim uygulama ile kayıtlı olan wifi şifresini çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Uygulamamızın Adı: Wifi Şifre Gösterici

Öncelikle uygulamayı ilk açtığınızda sizlerden bir kaç tane izin istiyecektir. Gelen bildirilere izin ver tuşuna basmanız gerekiyor. İzin ver tuşuna basılmaz ise uygulama çalışmaz.

Daha sonra ise ” root yetkisini kontrol et tuşuna basınız.” Söylediklerimi doğru bir şekilde yaptıysanız şöyle ekran gelmesi gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotoğraftaki yere kadar gelebildiyseniz herşey olmuş demektir. Daha sonra yapacağınız tek şey şifreleri öğrenip,ihtiyacınız olduğunda kullanmaktır.

Uygulamanın Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skaya.wifipass&hl=tr

Umarım aradığınız şeyi bulmuşsunuzdur.

İlginizi Çekebilir:  Wordpress Site Hızlandırmak İçin Optimizasyon İpuçları

 

Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close