Oyun

Microsoft, Xbox One X Alana PUBG Hediye Ediyor

Xbox One’da Battle Royale hissi bulmak için artık seçiminiz PUBG olacak çünkü oyun artık Xbox platformunda yayında. Şirkete göre, 17 Aralık ve 31 Aralık tarihleri ​​arasında yeni 4K konsolunun yani Xbox One X her bir satın alımında PlayerUnknown’s Battlegrounds hediye olarak sunuluyor. (ancak promosyon yalnızca belirli bölgelerde sunuluyor).

PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu hafta Xbox konsolunun “oyun önizleme” programı ile başlattı. PUBG’de tabii ki yeni nesil olması ve donanım bakımından normal Xbox One’a göre Xbox One X daha büyük performans sunuyor. Microsoft, oyunun ilk 48 saat içinde 1 milyondan fazla oyuncuyu satın aldığını söylüyor, bu arada orijinal PC sürümü 20 milyon satış sınırını geçerek büyük bir rekora imza attı.(Cidden çok büyük bir sayı 20 MİLYON)
PUBG, zaten çok büyük sayılarda kullanıcıya ulaşıyor, fakat konsol üreticileri de bu satıştan faydalanarak konsol ile oyunu birlikte satınca konsol almak isteyen kullanıcıların dikkatini çekerek hem konsolu hem de oyunu pazarlamış oluyor.

Oyun çok yakında güncellemeler ile daha da iyi hale gelecektir. PUBG tarafından beklenen ikinci haritanın, “Miramar” adlı çöl temalı bir savaş alanını 20 Aralık lansmanın da göreceksiniz.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı