İncelemeler

Fiyat/Performans Odaklı Oyun Ekipmanları

Web sitemizde 4 hafta önce yayınladığımız bir “Ucuz Ekipman Tavsiyeleri” makalemiz var. Bu makalemizde ise yeniden tavsiyeler vereceğiz. İlk önce klavyeden başlayalım :

Klavye : Rampage KB R9 Işıklandırmalı Oyuncu Klavyesi = Rampage‘in orta seviye led ışıklandırmalı membran klavyesi tam bütçemize göre. Metal kasa , 3 farklı aydınlatma seçeneği ve anti ghosting tuşlar ile gözümüzü kamaştırıyor. En ucuz fiyat için tıklayınız.

Mouse : Rampage DLM-355 = Karşımızda estetik bir ürün var. Bu üründe 2400 DPİ lık bir sensör bulunmakta. Yanında gelen makro yazılımı sayesinde ışıklandırmasını ve tuşları özelleştirebilirsiniz. Altın kaplama USB ucu sayesinde maksimum iletkenlik sağlanmış olur. En ucuz fiyat için tıklayınız. 

Kulaklık : Rampage SN-R9 = Ucuz fiyatlı ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık. ses sızdırmayan kulak pedleri sayesinde yanınızda ki kişiler rahatsız olmaz. 1.75 metre kablosu sayesinde hareketlerinizi engellemez. Ve son olarak da kablo üzerinde ses aparatı olduğu için kolay bir şekilde sesi arttırabilir ve kısabilirsiniz. En ucuz fiyat için tıklayınız.

Bir sonra ki makalemizde görüşmek üzere kendinize iyi bakın…

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı